LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ ONLİNE SORU BANKASI MODÜLÜ DAĞITILDI

Her Pazartesi farklı bir okulda bayrak törenine katılan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen bu hafta Çamlıca Kız Lisesi yönetim kadrosu ve öğrencileriyle bir araya geldi.

Başkan Türkmen'e Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın eşlik etti. Tören öncesi öğrencilere hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın öğrencilere eğitim öğretim yılı için başarılar diledi.

Bayrak töreninde konuşan Başkan Hilmi Türkmen, "Sevgili gençler haftaya her Pazartesi sabahı olduğu gibi yine Üsküdarımızın güzel okullarından biri olan Çamlıca Kız Lisesi’nde Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürüm, okul müdürüm, öğretmen arkadaşlarım ve siz sevgili öğrencilerle birlikte başladık. Aranızda üniversiteye hazırlanan son sınıf öğrencilerimiz var. Üsküdarımızdaki bütün lise son sınıf öğrencilerine, üniversiteye hazırlık çalışmalarında destek olsun diye önemli bir projeyi, önemli bir uygulamayı gençlerimize hediye ediyoruz. Bu programımız online üniversiteye hazırlık modülü yani e-soru bankasıdır. Kişiye özel bir şifresi var, burada bu bandı kaldırarak o şifreyi girerek uygulamaya bağlanabilecekler ve bu uygulamaya her yerde yanlarında taşıyabilecekler.” şeklinde konuştu.

Online eğitim uygulaması şifrelerini alan gençler evde, okulda, toplu ulaşımda, teneffüste ve hayatın her noktasında cep telefonlarından veya tabletlerinden uygulama sayesinde tüm derslere ait üniversite hazırlık sorularını çözebilecekler.

Bayrak töreni ardından Başkan Hilmi Türkmen öğrencilere online soru bankası modülü dağıtımında bulundu.

Tarih : 2 Kasım, 2020
Üsküdar Belediyesi İktisadi ve Sosyal Tesisler
uskudarkentas.com.tr
Üsküdar Belediyesi
Tebessüm Kahvesi
Nevmekan