BAŞKANIMIZ HİLMİ TÜRKMEN NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE ÜSKÜDARLILARLA BAYRAMLAŞTI

Başkanımız Hilmi Türkmen Ramazan Bayramı’nın 1. günü Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde Üsküdarlılarla bayramlaşma programında buluştu.
Başkanımız programda yaptığı konuşmada, “Bayramlarımızı, manasını asla unutmadan her seferinde yeni güzellikler, yeni fikirlerle kutlamaya gayret ediyoruz. Bir yandan nefsimize çekidüzen veriyoruz bir yandan da sevdiklerimizle bu güzellikleri eda ediyoruz. Bu yıl Ramazan ayını Üsküdarımızda çok sıcak, çok renkli bir şekilde yaşadık. Binlerce aileye, esnafımıza ulaştık. Öğrencilerin evlerine konuk olduk. Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 80 bin kişinin katıldığı büyük iftarımızda, bir kardeşlik sofrasında buluştuk. Bugün de buradayız. Bizi bir araya getiren bu güzel vesileleri bize veren Rabbimize şükürler olsun. Bu güzel bayram günlerinin hatırlattığı üzere biz büyük bir aileyiz. Üsküdar’da huzur ve kardeşlik içinde yaşıyoruz.“ dedi.

Başkanımız konuşmasının ardından tek tek vatandaşlarla bayramlaştı.

7'den 70'e yoğun katılımla gerçekleşen bayramlaşma programında vatandaşlara çay, poğaça ve simit, çocuklara kukla gösterisi, balon hediyeleri ile birlikte pamuk şeker ikram edildi.

Tarih : 2 Mayıs, 2022
Üsküdar Belediyesi İktisadi ve Sosyal Tesisler
uskudarkentas.com.tr
Tebessüm Kahvesi
Nevmekan