Bize Ulaşın
0216 531 3000
Bize Yazın
bilgi@usper.com.tr
Çalışma
Saatlerimiz
Hafta İçi : 08:30 – 17:00
Haberler Tüm Haberler
İŞE VE OKULA GİDEN HERKESİN SABAH ÇORBASI BELEDİYEMİZDEN
İŞE VE OKULA GİDEN HERKESİN SABAH ÇORBASI BELEDİYEMİZDEN
Yıllardır devam eden ve gelenek haline gelen hafta içi her gün 06:00 - 08:00 saatleri arasında bedava çorba dağıtımına yeniden başladık.
detay
NEZAHAT AHMET KELEŞOĞLU ORTAOKULU'NDA BAYRAK TÖRENİ
NEZAHAT AHMET KELEŞOĞLU ORTAOKULU’NDA BAYRAK TÖRENİ
Her Pazartesi farklı bir okulda düzenlenen bayrak töreni bu hafta Bulgurlu Mahallesi’nde bulunan Nezahat Ahmet Keleşoğlu Ortaokulu’nda gerçekleşti.
detay
4 EKİM DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ'NDE MİNİK DOSTLARIMIZI VALİDE SULTAN GEMİSİ'NDE AĞIRLADIK
4 EKİM DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NDE MİNİK DOSTLARIMIZI VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE AĞIRLADIK
Hayvanları Koruma Günü’nde minik dostlara çok özel bir etkinlik düzenledik.  "4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü" kapsamında düzenlediğimiz etkinlikte hayvan severler ile minik dostlar Boğaz turu gerçekleştirdik. Özel tur için Üsküdar İskelesine gelen hayvan sahipleri, yanlarında getirdikleri kedi, köpek ve kuş gibi minik dostlarıyla birlikte Valide Sultan Gemisi’ndeki yerlerini aldılar.
detay
5 ÇAYI BULUŞMALARINDA KISIKLI SALİH SOLMAN PARKI'NDAYDIK
5 ÇAYI BULUŞMALARINDA KISIKLI SALİH SOLMAN PARKI'NDAYDIK
Üsküdar Belediyesi olarak gelenekselleşen 5 çayı buluşmalarımızın 29 Eylül Çarşamba günü adresi Kısıklı Mahallesi'nde bulunan Salih Solman Parkı oldu.
detay
DOSTLUK PARKI'NDA 5 ÇAYI BULUŞMASI
DOSTLUK PARKI'NDA 5 ÇAYI BULUŞMASI
Üsküdar'ın parklarında Başkanımız Hilmi Türkmen'in katılımları ile geleneksel hale gelen 5 çayı buluşmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 28 Eylül tarihli buluşmamızın durağı Bulgurlu Mahallesi Dostluk Parkı oldu.
detay
2021-2022 KÜLTÜR SANAT SEZONUMUZU DÜNYACA ÜNLÜ RUS MÜZİSYEN EVGENY GRİNKO'NUN MUHTEŞEM KONSERİ İLE AÇTIK
2021-2022 KÜLTÜR SANAT SEZONUMUZU DÜNYACA ÜNLÜ RUS MÜZİSYEN EVGENY GRİNKO’NUN MUHTEŞEM KONSERİ İLE AÇTIK
Kültür sanatın kalbi, sanatın ve sanatçının dostu Üsküdar Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlikler aracılığıyla Üsküdar’da atmaya devam ediyor. Düzenlediğimiz etkinliklerle İstanbullular için buluşma adresi olan Üsküdar, yeni sezonda da bu özelliğini korumayı sürdürüyor. 2021- 2022 Kültür ve Sanat Sezonumuz için tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak sezon açılışımızı dünyaca ünlü Rus müzisyen Evgeny Grinko konseri ile yaptık.
detay
NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ'NDE RESUL DİNDAR RÜZGÂRI ESTİ
NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE RESUL DİNDAR RÜZGÂRI ESTİ
Üsküdar’ı şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi olarak Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Resul Dindar’ı 25 Eylül akşamı Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde sevenleriyle buluşturduk.
detay
VALİDE SULTAN GEMİSİ'NDE SANAT TARİHİ DERSLERİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE SANAT TARİHİ DERSLERİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Valide Sultan Gemimizde her Perşembe lise öğrencilerine yönelik düzenlenen Sanat Tarihi dersleri kaldığı yerden devam ediyor. Eğitim öğretim yılının başlaması ile pandemi sebebi ile ara verilen dersler Haydarpaşa Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerinin katılımıyla Valide Sultan Gemimizde 23 Eylül tarihi itibariyle yeniden başladı.
detay
ÜÇ FARKLI OKULDA BAYRAK TÖRENİ
ÜÇ FARKLI OKULDA BAYRAK TÖRENİ
Belediye başkanımız Hilmi Türkmen’in katılımıyla her Pazartesi farklı bir okulda düzenlenen bayrak töreni bu hafta üç farklı okulda gerçekleştirildi.
detay
ŞEHRİBAN HATUN KUR'AN KURSU HİZMETE AÇILDI
ŞEHRİBAN HATUN KUR’AN KURSU HİZMETE AÇILDI
Üsküdarlılar için yeni bir ibadet merkezi olan Şehriban Hatun Kur’an Kursu gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine başkanımız Hilmi Türkmen’in yanı sıra Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, Üsküdar İlçe Müftüsü Esat Yapıcı ve Üsküdarlı vatandaşlarımız katıldı.
detay
90'LARIN EFSANE KADROSU NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ'NDE BİR ARAYA GELDİ
90’LARIN EFSANE KADROSU NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE BİR ARAYA GELDİ
Üsküdar Belediyesi olarak bu kez de İstanbullulara nostalji yaşatacak bir konsere imza attık. Bu kapsamda radyo ve TV programcısı Banu Karakuş’un moderatörlüğünde, Nakkaştepe Millet Bahçemizde bir dönemin efsane isimleri olan Bora Öztoprak, Hazal, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın’ı bir araya getirdik. 90’ların hit şarkılarıyla İstanbullulara nostalji dolu anlar yaşatan usta sanatçılar, yıllardır hiç bozulmadan süren dostluklarını bu buluşma ile tekrar taçlandırdı.
detay
DERYA ULUĞ'UN ŞARKILARI NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ'NDE YANKILANDI
DERYA ULUĞ’UN ŞARKILARI NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE YANKILANDI
Üsküdar’ı şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi olarak, İstanbul’un mücevheri olarak gösterilen Nakkaştepe Millet Bahçesimizde düzenlediğimiz konserlere bir yenisini daha ekledik. Ünlü popçu Derya Uluğ’un sahne aldığı konserde, İstanbul’un dört bir yanından katılımcıları ağırladık. Ünlü sanatçı, kendi şarkılarının yanı sıra birbirinden değerli sanatçılara ait parçalardan oluşan repertuvarı ile izleyenlere müzik ziyafeti çekti. Gecenin sonunda konsere katılanların alkışlar
detay
Duyurular Tüm Duyurular
TÜRKKEP BİREYSEL KEP ADRESİNE GİRİŞ REHBERİ YAYINLANMIŞTIR
TÜRKKEP BİREYSEL KEP ADRESİNE GİRİŞ REHBERİ YAYINLANMIŞTIR
Üsküdar Belediyesi Personel Anonim Şirketi personellerimiz artık web sitemizde bulunan “TÜRKKEP Giriş” kısmından tarafınıza gönderilmiş olan maaş bordro ve bildirimleri buradan görüntüleyebilir, varsa eklentileri indirebilirsiniz.
detay
SAĞLIK BAKANLIĞI' NIN CORONAVİRÜS HAKKINDA BİLGİLENDİRME SAYFA VE LİNKLERİ
SAĞLIK BAKANLIĞI' NIN CORONAVİRÜS HAKKINDA BİLGİLENDİRME SAYFA VE LİNKLERİ
Yeni Koronavirüs (COVID-19) Solunum yolları enfeksiyonuna yol açan bir virüstür. İlk olarak Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkmıştır ve Dünya’nın pek çok ülkesine yayılmıştır. Ateş, öksürük ve nefes darlığı en yaygın görülen belirtilerdir. Hastaların çoğu tedaviye ihtiyaç duymadan iyileşir, ancak bazı kişilerde zatürre ve nefes almada zorluk gibi ciddi hastalık gelişebilir.Yeni Koronovirüs (COVID-19) ile ilgili güncel ve doğru bilgi için Sağlık Bakanlığı 'nın aşağıdaki sayfalarını ziyaret edebilir
detay
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ YAYINDA
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ YAYINDA
Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin! Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden sosyal medyada aktif varlığımızı sürdürüyoruz. Bizleri Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden takip ederek tüm yeniliklerimiz ve hizmetlerimizden haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.
detay
YENİ TİP CORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BELEDİYEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER
YENİ TİP CORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BELEDİYEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER
Bu Faaliyet Raporu, Yeni Tip Coronavirüsle mücadele kapsamında Belediyemizde, vatandaşlarımızı ve çalışanlarımızı korumaya yönelik alınan tedbirler ve önlemlere ilişkin olarak hazırlanmıştır.
detay
ATIK TOPLAMA  İŞYERLERİNDE YENİ TİP CORONAVİRÜSLE ETKİN MÜCADELE KAPSAMINDA DİKKAT EDİLECEKLER
ATIK TOPLAMA İŞYERLERİNDE YENİ TİP CORONAVİRÜSLE ETKİN MÜCADELE KAPSAMINDA DİKKAT EDİLECEKLER
Evsel atıkların toplanması esnasında Yeni Tip Koronavirüsle etkin mücadele etmek maksadıyla dikkat edilecek hususlara ilişkin İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce hazırlanan kontrol listesi ve doküman tarafların istifadesine sunulmak üzere yayımlanmıştır.
detay
CORONAVİRÜS REHBERİ
CORONAVİRÜS REHBERİ
Bu rehber, COVID-19, etkeni, bulaşma yolları, belirtileri, risk grupları, alınması gereken önlemler ve korunma yöntemleri hakkında bilgi vermek; COVID-19 vakası veya temaslısı ile karşılaşıldığında izlenmesi gereken strateji ve uygulama şekilleri hakkında yol göstermek amacı ile hazırlanmıştır.
detay
Üsküdar Belediyesi İktisadi ve Sosyal Tesisler
Üsküdar Belediyesi
Tebessüm Kahvesi
Nevmekan