Bize Ulaşın
0216 531 3000
Bize Yazın
bilgi@usper.com.tr
Çalışma
Saatlerimiz
Hafta İçi : 09:00 – 16:30
Haberler Tüm Haberler
PROF. DR. KEMAL SAYAR İLE “KAYGI ÇAĞI” SÖYLEŞİSİ
PROF. DR. KEMAL SAYAR İLE “KAYGI ÇAĞI” SÖYLEŞİSİ
“Evde Kal, Kültür Sanata Bağlı Kal” online etkinlikleri kapsamında 25 Kasım akşamı Prof. Dr. Kemal Sayar İle “Kaygı Çağı” söyleşi programı Üsküdar Belediyesi YouTube kanalından ve Üsküdar Kültür Sanat Instagram hesabından canlı olarak yayınlandı.         
detay
“AVRUPA'DA İSLAMOFOBİ VE TÜRKOFOBİ” SÖYLEŞİ PROGRAMI CANLI OLARAK YAYINLANDI
“AVRUPA’DA İSLAMOFOBİ VE TÜRKOFOBİ” SÖYLEŞİ PROGRAMI CANLI OLARAK YAYINLANDI
Prof. Dr. Mim Kemal Öke ile “Avrupa’da İslamofobi ve Türkofobi” söyleşi programı canlı olarak Üsküdar Belediyesi YouTube kanalı ve Üsküdar Kültür Sanat Instagram hesabından 24 Kasım akşamı canlı olarak yayınlandı.
detay
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NDE ANLAMLI HEDİYE
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NDE ANLAMLI HEDİYE
Üsküdar Belediyesi saygıdeğer öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü anlamlı bir hediye ile kutladı. Üsküdar’da görev yapan ve bilgi şemsiyelerinin altında herkese yeri olan öğretmenlerimize vefakâr çalışmaları dolayısıyla “İyi ki Üsküdar var!” şemsiyesi hediye edildi.
detay
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ'NDEN ALIŞVERİŞ KARTI DESTEĞİ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NDEN ALIŞVERİŞ KARTI DESTEĞİ
Üsküdar Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla hareketle her zaman yanında olduğu ihtiyaç sahiplerine destek sağlamaya devam ediyor. Gıda kolisi yerine her evin ihtiyacına göre alışveriş imkânı sağlayan “Destek Kart” uygulaması sayesinde vatandaşlar market alışverişlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.
detay
“KİTAP SÖYLEŞİLERİ” PROGRAMININ KONUĞU PROF.DR. EROL GÖKA OLDU
“KİTAP SÖYLEŞİLERİ” PROGRAMININ KONUĞU PROF.DR. EROL GÖKA OLDU
Üsküdar Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında canlı olarak yayınlanan “Kitap Söyleşileri” programının bu ayki konuğu Prof.Dr. Erol Göka oldu. Moderatörlüğünü Erkan Şimşek’in yaptığı söyleşide yayına Ankara’dan canlı bağlantı ile katılan Prof. Dr. Göka yeni çıkan “Kalpten” kitabının içeriği hakkında katılımcılara bilgi verdi.
detay
“İSTANBUL'UN AĞAÇLARI” SÖYLEŞİSİ 17 KASIM AKŞAMI CANLI OLARAK YAYINLANDI
“İSTANBUL’UN AĞAÇLARI” SÖYLEŞİSİ 17 KASIM AKŞAMI CANLI OLARAK YAYINLANDI
Moderatörlüğünü Olcay Aydemir’in yaptığı ve Dr. Aysel Ulus’un konuk olduğu “İstanbul’un Ağaçları” söyleşisi 17 Kasım akşamı Üsküdar Belediyesi You Tube kanalı ve Üsküdar Kültür Sanat İnstagram hesabından canlı olarak yayınlandı.
detay
AYDİLGE KONSERİ VALİDE SULTAN GEMİSİ'NDEN CANLI YAYINLANDI
AYDİLGE KONSERİ VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDEN CANLI YAYINLANDI
Üsküdar Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Aydilge konseri Valide Sultan Gemisi’nden canlı yayınlandı. Türk Pop müziğinin sevilen sanatçısı Aydilge dillerden düşmeyen şarkılarıyla Üsküdar Belediyesi You Tube kanalı ve Üsküdar Kültür Sanat İnstagram hesabından takipçileriyle buluştu.
detay
HAYATİ İNANÇ İLE “CAN VEREN PERVANELER” SÖYLEŞİSİ
HAYATİ İNANÇ İLE “CAN VEREN PERVANELER” SÖYLEŞİSİ
“Evde Kal Kültür Sanata Bağlı Kal” online etkinlikleri kapsamında 13 Kasım Cuma akşamı Yazar Hayati İnanç ile “Can Veren Pervaneler” söyleşi programı Üsküdar Belediyesi You Tube kanalından ve Üsküdar Kültür Sanat İnstagram hesabından canlı yayınlandı.
detay
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ'NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ ISITACAK DESTEK
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ ISITACAK DESTEK
Üsküdar Belediyesi tarafından her kış mevsiminde olduğu gibi bu yılda geri dönüşüm atölyesinde titiz bir çalışma sonucu ayrıştırılan odunlar ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı.
detay
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GERİ DÖNÜŞÜMDEN ELDE ETTİĞİ GELİRLE 5000 ADET TABLET DAĞITTI
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GERİ DÖNÜŞÜMDEN ELDE ETTİĞİ GELİRLE 5000 ADET TABLET DAĞITTI
Üsküdar Belediyesi tarafından uzaktan eğitime destek kampanyası dahilinde Üsküdar’daki yetim, öksüz, engelli ve ihtiyaç sahibi öğrencilere 5000 adet tablet dağıtımı yapıldı. Üsküdar Belediyesi geri dönüşümden sağladığı gelirle EBA yüklü tabletleri güzel bir tatil hediyesi olarak ara dönem tatili öncesi öğrencilere dağıttı.
detay
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ATÖLYE ÜSKÜDAR GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON MERKEZİ İLE GİRİŞİMCİLİĞİN GELECEĞİNE YÖN VERECEK
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ATÖLYE ÜSKÜDAR GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON MERKEZİ İLE GİRİŞİMCİLİĞİN GELECEĞİNE YÖN VERECEK
detay
MİLLİ AĞAÇLANDIRMA BAYRAMI'NDA GELECEĞE NEFES DÜNYAYA NEFES
MİLLİ AĞAÇLANDIRMA BAYRAMI’NDA GELECEĞE NEFES DÜNYAYA NEFES
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz yıl 11Kasım'ı “Milli Ağaçlandırma Günü” ilan etmesiyle tüm Türkiye genelinde “Geleceğe Nefes Seferberliği” kampanyası başlatıldı. Üsküdar Belediyesi tarafından 11 Kasım Çarşamba günü Validebağ Korusu’nda fidan dikme töreni gerçekleştirildi. “Bugün Fidan Yarın Nefes” sloganı ile başlatılan fidan dikme törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın ve öğrenciler katılım sağladı.
detay
Duyurular Tüm Duyurular
SAĞLIK BAKANLIĞI' NIN CORONAVİRÜS HAKKINDA BİLGİLENDİRME SAYFA VE LİNKLERİ
SAĞLIK BAKANLIĞI' NIN CORONAVİRÜS HAKKINDA BİLGİLENDİRME SAYFA VE LİNKLERİ
Yeni Koronavirüs (COVID-19) Solunum yolları enfeksiyonuna yol açan bir virüstür. İlk olarak Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkmıştır ve Dünya’nın pek çok ülkesine yayılmıştır. Ateş, öksürük ve nefes darlığı en yaygın görülen belirtilerdir. Hastaların çoğu tedaviye ihtiyaç duymadan iyileşir, ancak bazı kişilerde zatürre ve nefes almada zorluk gibi ciddi hastalık gelişebilir.Yeni Koronovirüs (COVID-19) ile ilgili güncel ve doğru bilgi için Sağlık Bakanlığı 'nın aşağıdaki sayfalarını ziyaret edebilir
detay
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ YAYINDA
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ YAYINDA
Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin! Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden sosyal medyada aktif varlığımızı sürdürüyoruz. Bizleri Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden takip ederek tüm yeniliklerimiz ve hizmetlerimizden haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.
detay
YENİ TİP CORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BELEDİYEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER
YENİ TİP CORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BELEDİYEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER
Bu Faaliyet Raporu, Yeni Tip Coronavirüsle mücadele kapsamında Belediyemizde, vatandaşlarımızı ve çalışanlarımızı korumaya yönelik alınan tedbirler ve önlemlere ilişkin olarak hazırlanmıştır.
detay
ATIK TOPLAMA  İŞYERLERİNDE YENİ TİP CORONAVİRÜSLE ETKİN MÜCADELE KAPSAMINDA DİKKAT EDİLECEKLER
ATIK TOPLAMA İŞYERLERİNDE YENİ TİP CORONAVİRÜSLE ETKİN MÜCADELE KAPSAMINDA DİKKAT EDİLECEKLER
Evsel atıkların toplanması esnasında Yeni Tip Koronavirüsle etkin mücadele etmek maksadıyla dikkat edilecek hususlara ilişkin İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünce hazırlanan kontrol listesi ve doküman tarafların istifadesine sunulmak üzere yayımlanmıştır.
detay
CORONAVİRÜS REHBERİ
CORONAVİRÜS REHBERİ
Bu rehber, COVID-19, etkeni, bulaşma yolları, belirtileri, risk grupları, alınması gereken önlemler ve korunma yöntemleri hakkında bilgi vermek; COVID-19 vakası veya temaslısı ile karşılaşıldığında izlenmesi gereken strateji ve uygulama şekilleri hakkında yol göstermek amacı ile hazırlanmıştır.
detay
Kent A.Ş.
Üsküdar Belediyesi
Kent Organizasyon
Üsküdar Park Kahvesi
Tebessüm Kahvesi
Nevmekan